fbpx

Epoxidové stěrky

Lité a stěrkové epoxidové systémy mají oproti nátěrovým systémům vyšší aplikační vrstvu – cca 2-3 mm. 

Jsou materiálově i aplikačně náročnější. Na druhou stranu srovnávají mírné nerovnosti v pokladu, mají podstatně vyšší mechanickou odolnost. 

Nalézají uplatnění v zátěžových prostorech jako jsou garáže, velká podzemní parkoviště, výrobní a  skladovací haly s velkým provozem atd.

Dají se aplikovat v protiskluzovém provedení, případně v hladké lité formě. Používá se jako designová interiérová podlaha v domácnostech, garážích, kancelářích atd.

Praktické řešení

Epoxidové podlahy jsou bezespárové.

Jsou vhodné jak pro realizaci nových, tak starších podlah. 

Podstatně vyšší mechanickou a chemickou odolnost, otěruvzdornost, odolnost vůči chemickým vlivům – solím, olejům, kyselinám, čistícím prostředkům.

Betonové stěrky

Vyberte si designové luxusní moderní povrchy pro interiér a pro exteriér. Moderní betonové stěrky použijete téměř kdekoliv. Jsou vhodné na fasády, do koupelny, nebo na schody.

Originální design

Betonové stěrky jsou variabilní. Nabízí jakékoliv barevné řešení. Od betonové šedivé, přes hnědou, žlutou, modrou, červenou, růžovou, až po odstín perleťové, zlaté nebo měděné.

Vzhledově dokáží betonové stěrky úplný zázraky – imitace pohledového betonu, kamene, břidlice, bednění, betonových panelů, cihelných pásků nebo hliněné omítky i staré štukové omítky. Buďte kreativní a navrhněte si bydlení nebo pracovní prostor přesně podle svého vkusu.

Praktické řešení

Betonová stěrka je ideální náhradou klasických obkladů. Dekorační stěrky jsou levnější ve srovnání s velkoformátovým obkladem.

S betonovými stěrkami se vyhnete nepraktickému čištění spár. Mějte hladké stěny ve sprchovém koutě, za kuchyňskou linkou i na podlaze.

Betonové stěrky pro exteriér jsou vysoce elastické díky oxidům křemíku. Neobsahují žádný cement. Díky tomu si můžete být jisti, že nepopraskají.

Cenová nabídka

  • Cenovou nabídku tvoříme individuálně každému zákazníkovi zvlášť.
  • Pokud máte zájem o přesnou cenovou nabídku tak nás kontaktujte na email: info@bekam.cz
  • Nejdříve se domluvíme na schůzce u dané plochy kde nám sdělíte vaše požadavky a plochu zaměříme.
  • Cenovou nabídku zašleme na email.
  • Naše cenová nabídka obsahuje všechny nezbytné položky potřebné k realizaci.

*Používáme kvalitní certifikované materiály od předních výrobců.